Naar de navigatie Naar de inhoud

Orthopeed Beurden, A.F.A. van

Orthopeed

-
Er zijn nog geen waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Beurden, A.F.A. van, Ziekenhuis Amphia Ziekenhuis, locatie Breda - Breda op 22 augustus 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

8

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Rughernia

Specialisme

Orthopedie

Toelichting

Had sinds November 2013 rugklachten , ben toen doorgestuurd naar Dokter Depaauw Neurologie , maar naar derde MRI bleken de klachten zodanig verergert te zijn dat een Hernia operatie niet voldoende bleek te zijn , ben toen doorverwezen door Dokter Depaauw naar Dokter van Beurden omdat het toch nodig was om wervels in mijn rug vast te zetten ! Zag er enorm tegenop omdat ik dit niet verwacht had , maar Dokter van Beurden is een zeer prettige arts met een goed luisterend oor die je direct op je gemak stelt , het is een zeer ervaren arts op dit gebied en zeer betrokken met zijn patiënten , op de dag van de operatie was ik zeer gespannen tot ik Dokter van Beurden zag ! Hij stelde me direct gerust , ik ben hem zeer dankbaar voor zijn goede zorg !

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Beurden, A.F.A. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.