Orthopeed Ensing, G.T.
Orthopeed
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Ensing, G.T., Ziekenhuis Wilhelmina Ziekenhuis Assen (WZA) - Assen op 14 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Kniebandletsel
Specialisme
Orthopedie
Toelichting
De zorgverlener vertelt in begrijpelijke taal wat er aan de hand is . Na de ingreep ook duidelijk verteld wat er door de zorgverlener is gedaan.Het resultaat is uitstekend geen pijn meer en dat is het belangrijkste. De secretaresses houden de volgorde van de afspraken niet goed bij waardoor er lange wachttijden ontstaan.Ik heb niet begrepen waardoor e.e.a. wordt veroorzaakt. Organisatorisch probleem lijkt mij. De vragenlijst die ik moest invullen voor de preoperatievepoli was zeer moeilijk te openen. Dat moet m.i.z. eenvoudiger kunnen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Ensing, G.T.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.