Naar de navigatie Naar de inhoud

Orthopeed Holder, E.J.T. ten

Orthopeed

5
.4
Er zijn 22 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Holder, E.J.T. ten, Ziekenhuis IJsselland Ziekenhuis, hoofdlocatie - Capelle aan den IJssel op 24 januari 2024

E-mailadres

Luisteren

1

Uitleg

1

Deskundigheid

1

Voor- en nadelen

N.v.t.

Samen beslissen

1

Samenwerking

N.v.t.

Behandeling

N.v.t.

Specialisme

Orthopedie

Toelichting

Ik kwam bij deze “arts” terecht, omdat de wachttijd kort was. Nu begrijp ik ook waarom. Na enige tijd schouderklachten ivm gescheurde pees (geconstateerd dmv echo in ander ziekenhuis) werd mij gezegd dat ik niets orthopedisch mankeerde hij kon niets voor mij doen en ik moest maar Mensendieck therapie gaan volgen. Iedereen in de wachtruimte kon het gesprek horen en hij was heel onvriendelijk en totaal niet begripvol. Stond al bij de deur terwijl ik nog vragen had. Uiteindelijk een second opinion aangevraagd bij een ander ziekenhuis en inmiddels ben ik geopereerd door een zeer deskundige orthopeed. Want er was wel degelijk iets orthopedisch aan de hand met mijn schouder.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Holder, E.J.T. ten? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.