Naar de navigatie Naar de inhoud

Orthopeed Wijono, A.

Orthopeed

9
.4

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Wijono, A., Centrum voor orthopedie en beweging Kliniek ViaSana - Mill op 11 maart 2023

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Heupvervanging

Toelichting

Ik heb een heup prothese gehad en ben daar zeer tevreden over het personeel is zeer vriendelijk en voor mijn gevoel weten ze daar precies waar ze mee bezig zijn ik kreeg ook niet het gevoel dat er hier onderbezetting was van personeel en kreeg de volledige aandacht. De operatie was goed gelukt en ik huppel al weer rond moet nog wel rustig aan doen maar dat komt goed. Een en al lof voor de orthopeed en het personeel wat hier aan meegewerkt heeft .

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Wijono, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.