Naar de navigatie Naar de inhoud

Orthopeed Wijono, A.

Orthopeed

9
.4

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Wijono, A., Centrum voor orthopedie en beweging Kliniek ViaSana - Mill op 21 maart 2023

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

N.v.t.

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Heupvervanging

Toelichting

Ik kreeg 3 weken geleden een heupprothese van Dr. A. Wijono in kliniek ViaSana. Ik hen zeer tevreden over de duidelijkheid, deskundigheid en mate van zorg die ik heb ervaren. De dokter kwam zelf na de operatie nog even langs om te kijken hoe het gaat en wat uitleg te geven.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Wijono, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.