Plastisch chirurg Aganloo, K.
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Aganloo, K., Esthetisch-medisch centrum Boerhaave Amsterdam - Amsterdam op 17 juni 2021
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
Ik ging naar het consult met Dr. Aganloo met het idee dat ik een BBL ingreep wilde uitvoeren. Dr. Aganloo heeft mij dit destijds afgeraden omdat dit niet mooi zou worden. We hebben nog andere wensen besproken en daar kon hij wel wat mee. Na wat geteken op mijn huid en de passende uitleg ging ik naar huis. Dr. Aganloo bleef geduldig en heeft al mijn vragen beantwoord op een vriendelijke manier. Hij komt ook oprecht geïnteresseerd over en dat is fijn in een medische wereld waar je vaak een nummer bent. Dit gevoel krijg je niet bij Dr. Aganloo. Op de dag van de ingreep heb ik hem kort gesproken en heeft hij mij verzekerd dat het mooi zou worden. En inmiddels ruim 6 weken verder kan ik dat alleen maar beamen. Ik ben erg tevreden over werkwijze en het resultaat. Ik zou iedereen aanraden om zich te laten behandelen door Dr. Aganloo.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Aganloo, K.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.