Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Aganloo, K.

Plastisch chirurg

10
.0
Geslacht
Man
Specialisme
Cosmetische chirurgie
Er zijn 9 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Aganloo, K., Esthetisch-medisch centrum Boerhaave Amsterdam - Amsterdam op 29 september 2021

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

9

Toelichting

Zeer tevreden over Dr. Angeloo. Borstlift en filling gehad, liposuctie en ooglidcorrectie. Heel blij met het resultaat! Zeer duidelijke en eerlijke uitleg vooraf en gaf mij een geruststellend gevoel. Had het veel eerder moeten doen, geeft mij weer een zekerder gevoel over mijn lichaam.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Aganloo, K.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.