Plastisch chirurg Amerongen, E.A. van
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Amerongen, E.A. van, Ziekenhuis Meander Medisch Centrum, locatie Amersfoort - Amersfoort op 27 augustus 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Specialisme
Plastische chirurgie
Toelichting
Ik heb al 15 jaar het syndroom van horner waardoor mijn rechter ooglid wat afhing, na lang twijfelen toch de keuze gemaakt om er iets aan te laten doen, ik kwam uiteindelijk terecht bij dr. van Amerongen , die erg geïnteresseerd en grondig onderzoek deed, waardoor uiteindelijk mijn operatie vergoed werd. Ik ben zeer blij met het resultaat , de operatie viel mee en het is nu 2 weken later en bijna niets meer te zien en zo goed als symmetrische ogen. erg tevreden !
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amerongen, E.A. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.