Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Broekhuysen-Temming, C.L.

Plastisch chirurg

9
.4

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Broekhuysen-Temming, C.L., Ziekenhuis Máxima MC, locatie Veldhoven - Veldhoven op 16 november 2021

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

N.v.t.

Samenwerking

10

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Ziekte van Dupuytren

Specialisme

Plastische chirurgie

Toelichting

Door dr. Broekhuysen 2x geopereerd aan Dupuytren. De 1e keer in mei 2021 en de andere hand in november 2021. Met de beide operaties ben ik zeer tevreden. Dr. Broekhuysen heeft mij voortreffelijk geopereerd met goede resultaten. Voor de operaties goede informatie gegeven over de risico’s. Ik weet dat Dupuytren weer terugkomt en hoop dat deze specialist er dan nog steeds werkt zodat ze mij weer kan opereren.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Broekhuysen-Temming, C.L.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.