Plastisch chirurg Fabré, J.
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Fabré, J., Ziekenhuis CWZ - Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis Nijmegen - Nijmegen op 26 mei 2022
Aandoening / behandeling
Borstvergroting
Specialisme
Plastische chirurgie
Toelichting
Dr. Fabré heb ik ervaren als een professionele chirurg. Van tevoren luistert hij goed om samen te onderzoeken wat het mooiste eindresultaat is. Vervolgens geeft hij aan welke prothese daar het best bij past en wat de voor en nadelen zijn van die prothese. Hij doet zijn werk secuur.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fabré, J.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.