Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Fabré, J.

Plastisch chirurg

9
.3

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Fabré, J., Ziekenhuis CWZ - Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis Nijmegen - Nijmegen op 27 september 2018

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

7

Uitleg

9

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

8

Samen beslissen

8

Samenwerking

7

Behandeling

9

Specialisme

Chirurgie (Heelkunde)

Toelichting

Ik ben door dr.Fabre geopereerd voor borstreconstructie. Het is prachtig geworden. Ik voel mij door dr.Fabre weer vrouw en compleet! Geweldig wat deze arts kan! Dikke pluim!

Reactie van/namens CWZ - Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis Nijmegen - Nijmegen

Goed om te horen! Natuurlijk geven wij uw reactie door aan dr. Fabré. Hij zal hier blij mee zijn.
Met vriendelijke groet, klantenservice CWZ.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fabré, J.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.