Plastisch chirurg Hofman, A.
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Hofman, A., Ziekenhuis Maasstad Ziekenhuis, hoofdlocatie - Rotterdam op 15 maart 2022
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Specialisme
Plastische chirurgie
Toelichting
Een borstvergroting laten doen bij een kliniek. De operatie was totaal mislukt en is er een hersteloperatie uitgevoerd, weer mislukt, Via de verzekering mijn gelijk gekregen en de keuze gekregen om een 2e hersteloperatie ergens anders te laten uitvoeren. Na een grote zoektocht ben ik bij dokter A. Hofman van het Maasstad ziekenhuis terecht gekomen. Ik was heel verdrietig, onzeker of het nog wel goed zou komen. Dokter Hofman is een zeer kundige chirurg waar je snel op je gemak bij voelt. Na een aantal gesprekken hebben wij de operatie ingeplant (oktober 2021) en ik ben inmiddels hersteld (maart 2022). Het resultaat mag er dan ook zeker zijn, mijn borsten zijn heel erg mooi geworden. Ik ben super blij met het resultaat! Dokter Hofman heeft van mijn verminkte borsten, hele mooie borsten gemaakt. Alle lof voor dokter Hofman! Het personeel en verpleegkundige op de afdeling bij het Maasstad ziekenhuis zijn ook heel vriendelijk en behulpzaam.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Hofman, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.