Plastisch chirurg Kouwenberg, P.P.G.M.
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Kouwenberg, P.P.G.M., Ziekenhuis Slingeland Ziekenhuis, locatie Kruisbergseweg - Doetinchem op 18 januari 2015
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Kanker
Specialisme
Plastische chirurgie
Toelichting
Communicatie kan beter. Volgens mij niet gewend aan mensen die veel vragen stellen. De vragen die ik stelde over borstreconstructie werden beantwoord maar hij kon weinig vertellen over buikreconstructie. Voorbeelden van verschillen tussen de resultaten van eventueel verschillende reconstructie mogelijkheden waren nogal onbehouwen. Hij stuurde richting rugspierreconstructie voor in ieder geval een borst omdat ik niet genoeg buikvet zou hebben. Na een second opinion in het Radboud bleek dat ik beide borsten met buikvet zou kunnen doen en dat rugspier daar op mijn leeftijd (31) zeer sterk werd afgeraden. Voor borstreconstructie zou ik niet naar dokter Kouwenberg gaan maar naar iemand die van alle opties verstand heeft.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kouwenberg, P.P.G.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.