Plastisch chirurg Linden, H. ter
Plastisch chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Linden, H. ter, Handcentrum en polscentrum Hand- en polscentrum Flevoziekenhuis - Almere op 13 september 2022
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
De heer Ter Linde heeft me 2 keer geopereerd. Een val in glas zorgen voor een diepe wond in me hand met doorgesneden pezen. Leek eerst een makkelijk herstel en operatie. Maar bleek toch niet zo te zijn. Verkleefd. Daarna 2 de operatie. Die was echt erg. Ik werd door hem zelf verdoofd, maar de verdoving werkt nog niet toen ik op de OK lag. Werd ook aangegeven meneer is niet comfortabel. Wat leidde tot nog 3 injecties midden in me handpalm. Hierna verwacht dat de operatie goed verlopen is en de pees was hersteld. Daarna second opinion gedaan bij een kundige collega en die heeft mijn hand hersteld. Maar door de vele operaties is er veel littekenweefsel dus het eindresultaat is niet optimaal.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Linden, H. ter? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.