Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Linden, H. ter

Plastisch chirurg

9
.4
Er zijn 166 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Linden, H. ter, Ziekenhuis Flevoziekenhuis Almere - Almere op 30 januari 2024

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Specialisme

Plastische chirurgie

Toelichting

Ik ben heel tevreden met Mr.H ter Linden. Hij heeft 4 operaties bij mij gedaan en naar tevredenheid. Ik kom graag naar hem terug mocht er weer wat gebeuren. Nazorg is ook top! Ik raad mijn families/vrienden om door hem te laten opereren, omdat hij gewoon goed is. Ik zelf ben heeeel tevreden.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Linden, H. ter? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.