Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Loenen, D.K.G. van

Plastisch chirurg

9
.7

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Loenen, D.K.G. van, Esthetisch-medisch centrum Medisch Centrum Bloemendaal - plastische chirurgie en dermatologie - Bloemendaal op 24 november 2020

E-mailadres

Luisteren

8

Uitleg

7

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

8

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

9

Toelichting

Super blij met het resultaat! (dubbele mastectomie/vermannelijking borst nu 5 maanden geleden, verwijderen dog ear 2 weken geleden). Iedereen was zeer vriendelijk en goed bereikbaar (zowel telefonisch als per mail). De informatievoorziening (over de nazorg) is soms wel wat rommelig (info op papier is soms verouderd en dus anders dan de mondelinge info). Van Loenen is super goed in haar werk en zeer betrokken. Als je met haar wil overleggen moet je soms wel je best doen tot haar door te dringen, is mijn indruk. Maar dat is maar een detail. Al met al zeer tevreden!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Loenen, D.K.G. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.