Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Loon, J. van

Plastisch chirurg

9
.9
Er zijn 11 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Loon, J. van, Ziekenhuis Rode Kruis Ziekenhuis - Beverwijk op 20 september 2023

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Peesontsteking

Specialisme

Plastische chirurgie

Toelichting

Na een lange en vervelende periode wachttijd en geen behandeling of reactie, in totaal 3 maanden bij XpertClinic in Haarlem, kon ik gelukkig overstappen naar het RKZ in Beverwijk. Ik kwam bij dr. van Loon terecht. Hij keek naar mijn hand, bekeek de echo en met 1 inspuiting ben ik van mijn klachten in mijn hand af. Echt zo dankbaar. Rustige en aardige arts, goede uitleg en snel in handelen. Dank u wel.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Loon, J. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.