Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Onselen, E.B.H. van

Plastisch chirurg

8
.1
Er zijn 7 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Onselen, E.B.H. van, Esthetisch-medisch centrum ACCZ | A Klinieken, Kliniek Huis ter Heide - Huis ter Heide op 30 december 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Ik heb alles als zeer goed ervaren en kan ik ACCZ | A Klinieken bij iedereen aanraden. Tijdens de behandeling was iedereen erg vriendelijk en verliep de borstvergroting zoals verwacht werd. Maar het belangrijkst is het resultaat waar ik erg tevreden mee ben. Ook de prijs vergeleken bij andere klinieken is goed.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Onselen, E.B.H. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.