Naar de navigatie Naar de inhoud

Plastisch chirurg Tetering, J.P.B. van

Plastisch chirurg

9
.1

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Tetering, J.P.B. van, Esthetisch-medisch centrum Medisch Centrum Bloemendaal - plastische chirurgie en dermatologie - Bloemendaal op 13 juli 2023

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

9

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Ik was behoorlijk zenuwachtig voor de ooglidcorrectie maar ik wilde het zo graag. Na een gesprek met arts van Tetering en de assistent was ik overtuigd en gerustgesteld. Uiteindelijk verliep de behandeling goed en snel. Ook bij de nazorg staan ze voor je klaar. Het resultaat mag er zeker zijn! Ik ben zo blij dat ik het heb gedaan.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Tetering, J.P.B. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.