Plastisch chirurg Winters, H.A.H.
Plastisch chirurg
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Winters, H.A.H., Overige kliniek Medisch Centrum Jan van Goyen, locatie Jan van Goyenkade - Amsterdam op 22 mei 2024
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
Dr. Winters heeft op 4 december 2023 een zogeheten Fasanella Servat Procedure uitgevoerd om mijn lichte ptosis (hangend ooglid) aan het rechteroog te verhelpen. Voor de operatie zei hij dat het goed zou komen. Ik was erg huiverig omdat ik eerder elders een ooglidcorrectie heb laten uitvoeren waar ik niet tevreden mee was. Ik had dr. Winters van tevoren gevraagd of er overcorrectie zou kunnen ontstaan en of de overhangende huid boven het ooglid zou kunnen veranderen door de ingreep. Dat zou niet gebeuren, verzekerde hij mij. Na bijna een half jaar staat mijn rechteroog nu te ver open, met name als ik lach. Ook is de overhangende huid naar beneden getrokken. Daarnaast is er een klein litteken ontstaan door de hechting en is de pees bij het traanpunt zichtbaar, waardoor daar een gat zit. Als hij me dit vooraf had verteld, had ik afgezien van de operatie.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Telefoonnummer
De inzender van de waardering heeft het telefoonnummer bevestigd.
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Winters, H.A.H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.