Naar de navigatie Naar de inhoud

Psycholoog Bloemberg, S.J.E.H.

Psycholoog

9
.4
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Bloemberg, S.J.E.H., GGZ Mindfit, Basis GGZ, Kring Deventer West - Deventer op 20 juli 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

9

Omgang medewerkers

9

Informatie

9

Luisteren

9

Accommodatie

9

Toelichting

Sylvia gaf me echt het gevoel dat ik gehoord werd, waar andere hulpverleners faalde. Ondanks dat ik mijn leven goed op de rit heb wist Sylvia precies wat er nodig was om toch oude trauma's op te ruimen of de nare gevoelens daarbij te verlichten (emdr). Ik had geen angst om dingen tegen haar te zeggen en daardoor heb ik wel het idee dat ik goed geholpen ben.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bloemberg, S.J.E.H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.