Psycholoog Pas, J.H. te
Psycholoog
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Pas, J.H. te, Psychologiepraktijk en psychotherapiepraktijk Psychos - Den Haag op 4 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Meneer te Pas komt aan huis. Stuurt eerst grote vragenlijst toe en bespreekt deze met ouders en kind. Hij heeft met onze zoon (13) een uitgebreid gesprek gehad, ook thuis. Geen tests. .Onze zoon werd op school gepest en is uitstekend geadviseerd/getrained om de problemen te stoppen. In totaal is de psycholoog 4 keer langs geweest. Een bezoek op school was niet nodig. Mijn vrouw, zoon en ik zijn zeer tevreden over de vakkundige en creatieve aanpak P.S,. Ik heb "beroeps-accommodatie" op 5 gezet, omdat ik deze niet heb leren kennen. En de psycholoog zelf meedeelde dat het een studeerkamer betreft.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Pas, J.H. te? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.