Naar de navigatie Naar de inhoud

Psychotherapeut Koehorst- van de Kandelaar, D.A.

Psychotherapeut

-
Geslacht
Vrouw
Werkzaam bij
Er zijn nog geen waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Koehorst- van de Kandelaar, D.A., Psychologiepraktijk en psychotherapiepraktijk Buro T3 - Tilburg op 29 oktober 2021

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Posttraumatische stressstoornissen

Toelichting

1000 woorden....eigenlijk zijn er 3 voldoende; kennis, inzicht, Mens! (Op mijn maat aangepaste behandeling waar ik enorm tegen op zag {schema therapie en daarna 'zelf doen' vond ik beangstigend} maar was een schot in de roos! Dat zag ze goed, besprak ze goed en begeleide ze fantastisch! Desiree heeft enorme kennis en werkt vanuit haar hart, stelt me gerust, is adrem, denkt mee, heeft humor en kijkt naar wat je nodig hebt zoals een sessie met mijn zoon of partner en een extra sessie of juist extra verwerktijd na bv EMDR. Buiten dat is ze een (h)eerlijk mooi mens. T3 heeft fijne menselijke medewerkers, een schitterende accomodatie en heerlijke koffie naast de benodigde gespecialiseerde vaardigheden.)

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Koehorst- van de Kandelaar, D.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.