Psychotherapeut Koehorst- van de Kandelaar, D.A.
Psychotherapeut
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Koehorst- van de Kandelaar, D.A., Psychologiepraktijk en psychotherapiepraktijk Buro T3 - Tilburg op 16 mei 2024
Aandoening / behandeling
Psychische problemen
Toelichting
Desiree is een ontzettende vrolijke, positieve en kundige vrouw. Die met haar persoonlijkheid het al een stukje lichter maakt. Daarnaast is ze ontzettend kundig, waarmee ze de juiste prikpunten weet te vinden en veel inzicht kan geven. Ze werkt met passie en haar hart en daarmee creëert ze een hele veilige setting in de sessies. Ze luistert, ziet je en neemt de tijd. Zowel in individuele sessies als in groepsverband. De informele setting van zowel Buro T3 als bij Desiree heb ik altijd erg prettig ervaren. Het voelt huiselijk en nodigt daarmee uit. Ik heb traumabehandeling met EMDR en later nog schematherapie bij haar gedaan. Ik raad haar ten zeerste aan!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Koehorst- van de Kandelaar, D.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.