Naar de navigatie Naar de inhoud

Tandarts Bakker, F.Chr.

Tandarts

9
.0
Geslacht
Man
Specialisme
Implantologie
Er is 1 waardering
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Bakker, F.Chr., Tandartsenpraktijk Tandheelkundig Centrum Almelo - Almelo op 6 maart 2012

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Ik ben sinds enige tijd overgestapt naar dhr. Bakker. Iets wat ik veel eerder had moeten doen. Ik heb een ''moeilijk'' gebit werd altijd gezegd. Ik ben nu de afgelopen 7 weken, wekelijks voor een behandeling geweest. Je wordt er altijd netjes en proffesioneel geholpen. Zelfs de verdoving plaatsen is pijnloos. Toen ik na een behandeling last had van mijn kies, was ik slecht 1 telefoontje verwijderd van de tandartsstoel en de goede zorg van deze tandarts. Afspraken worden altijd erg netjes per mail naar je toegezonden. en je word een week te voren nog even herinnert. Kortom een uiterst bekwame tandarts die ik een ieder aan zou raden. Nou zal men zeggen '' zal wel duur zijn'' Nou niet dus. Het tegenovergestelde zelfs hij is één van de voordeligste in de omgeving. Onderscheid door inzet... NN

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bakker, F.Chr.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.