Naar de navigatie Naar de inhoud

Tandarts Hanken, C.

Tandarts

9
.4
Er zijn 18 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Hanken, C., Tandartsenpraktijk Tandartsenpraktijk C. Hanken - Oosterhout op 8 juli 2020

Afspraken

6

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Gebitsaandoeningen

Toelichting

Al meer dan 35 jaar patiënt bij tandarts Hanken. Onlangs klachten over pijn boven een kroon. 's Morgens onderzocht door collega-tandarts in de praktijk. Foto gemaakt. Er zat een chronische wortelontsteking. Even overleg met tandarts Hanken, wachten tot het erger wordt of meteen handelen? Zijn advies: niet mee blijven lopen, door naar de kaakchirurg. Assistente gaf een verwijsbrief voor een kaakchirurg met korte wachtlijst. 's Middags om half drie kon ik terecht en na een half uur was ik van de ontsteking verlost.


De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Deze waardering is getoetst aan een gedragscode en is gecontroleerd op oneigenlijk gebruik.


  • Nieuwe zorgaanbieder?

  • Nog niet op deze site? Meld u nu aan!

    Aanmelden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Hanken, C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.