Naar de navigatie Naar de inhoud

Tandarts Leeuwen, F.W. van

Tandarts

6
.5
Er zijn 2 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Leeuwen, F.W. van, Tandartsenpraktijk Van Leeuwen Tandartsen - Centrum voor Mondzorg en Implantologie Leiden - Leiden op 2 september 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

1

Behandeling

1

Omgang medewerkers

2

Informatie

1

Luisteren

1

Accommodatie

3

Toelichting

Op zoek naar 'n tandarts in Leiden kwam ik bij Van Leeuwen.Gelet op alle keurmerken leek het n prima tandarts.Helaas.Alle afspraken liepen uit: van 15 min bij een consult om 08.00u tot 1,5 uur om 10.00u. Het personeel incl tandarts liep continu in/uit behandelkamer.Bij elke klein gaatje werd zonder vragen verdoving gebruikt. Bij elk bezoek (4x in 2 mnd terwijl m'n gebit wel OK is) werd weer wat nieuws gevonden voor n nieuwe afspraak.Toen ik pijnklachten na een vulling meldde, zei hij dat er niks aan de hand was. Maar ik had pijn! Ik had nooit eerder klachten over vullingen. Informatie over evt. koud-/warmklachten werd vooraf niet gegeven.Ik denk dat de gaatjes te ruim zijn uitgewerkt: 2-vlaks waar een maand eerder nog niks zat, 3-vlaks voor klein gaatje.Nadat ik netjes zei op tijd geholpen te willen worden, was het antwoord vrij grof:'Zo is hoe wij het doen. Als het u niet bevalt zoekt u maar een andere tandarts.'Dat doe ik zeker!Plusje: mondhygieniste was vriendelijk maar ook uitloop.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Leeuwen, F.W. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.