Uroloog Cornel, E.B.
Uroloog
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Cornel, E.B., Ziekenhuis ZGT Hengelo - Hengelo op 10 januari 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Vasectomie. Navraag gedaan over chronische napijn. Volgens Cornel kwam dit eigenlijk niet voor, zeker niet in zijn praktijk. Gaf aan (afpraak) dat hij zelf de ingreep verrichtte. Op basis daarvan behandeling laten ondergaan bij ZGT. In de OK bleek echter een assistente de ingreep te doen. Was ik niet van op de hoogte. Operatie verliep niet erg soepel, vooral links duurde lang. Assistente had duidelijk weinig ervaring. Nu bijna een jaar later nog steeds permanent doorzeurende pijn links. Speciale onderbroeken, weinig fietsen, soms een pijnstiller. Kans dat het ooit nog overgaat is klein.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cornel, E.B.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.