Uroloog Glas, A.S.
Uroloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Glas, A.S., Ziekenhuis Zaans Medisch Centrum - Zaandam op 23 juli 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Blaaskanker
Specialisme
Urologie
Toelichting
ik ben bijna 2 jaar onder behandeling bij dr.Glas en ik geef haar een 10+ ze doet er alles aan om iets op te sporen en geeft volledige aandacht en ze is heel professioneel en straalt kalmte uit wat ook heel belangrijk is. Ik ben heel blij met haar.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Glas, A.S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.