Uroloog Lock, M.T.W.T.
Uroloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Lock, M.T.W.T., Ziekenhuis UMC Utrecht, locatie Heidelberglaan - Utrecht op 19 augustus 2013
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Na een halfjaar behandeling en operatie ging ik voor second opinion naar het UMC en kwam bij Dr. Lock terecht. Na 5 minuten gesprek wist hij waar hij moest zoeken. Ook heel fijn dat hij gewoon in begrijpelijke taal uitlegt war er zoal aan mankeert. Ik kwam bij hem met voortdurend terug komende ontstekingen, veel urine vasthouden en erectiestoornis. Het urine probleem is door hem met een operatie opgelost. Dus bron voor terug komende ontstekingen is verholpen. Erectie stoornis, nog niet maar ik heb er alle vertrouwen in. Ik moet er een eind voor rijden maar wat ben ik blij met de inzet en kunde van deze man. Jammer dat het gebouw duidelijk niet nieuw meer is maar de zorg die je daar als patiënt krijgt maakt HEEL VEEL GOED !!!!!!!!
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Lock, M.T.W.T.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.