Uroloog Naderi, N.
Uroloog
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Naderi, N., Overige kliniek Andros Clinics Arnhem - Arnhem op 11 maart 2022
Aandoening / behandeling
Sterilisatie man
Toelichting
De ingreep duurde nog geen tien minuten, het was ondanks de verdoving best een naar gevoel. Het herstel duurde in totaal een maand, al was na twee weken het ergste ongemak al weg. De arts en verpleegkundige waren erg aardig en ervaren.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Naderi, N.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.