Naar de navigatie Naar de inhoud

Uroloog Naderi, N.

Uroloog

9
.0

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Naderi, N., Overige kliniek Andros Clinics Arnhem - Arnhem op 27 oktober 2023

E-mailadres

Luisteren

7

Uitleg

8

Deskundigheid

7

Voor- en nadelen

7

Samen beslissen

10

Samenwerking

7

Behandeling

8

Aandoening / behandeling

Prostaatvergroting

Toelichting

Ik ben met Water Vapor Therapy ofwel W.V.T. (merknaam 'Rezum') behandeld voor prostaatvergroting. Ten tijde van dit schrijven is het 7 weken na behandeling. In een bemoedigende formulering ben ik goed geïnformeerd over nazorg en mogelijke tijdelijke/blijvende bijeffecten. Mij zou echter een meer statistisch perspectief hebben geholpen: de feiten, de cijfers, de kansen, waar ik wel degelijk om heb gevraagd maar slechts mondjesmaat heb gekregen. De behandeling is echter voorspoedig verlopen en de nazorg had iets meer voeten in aarde dan gemiddeld ( totaal een krappe 3 weken katheter wat na een paar dagen goed wende). Kanttekening is dat de seksuele functie toch iets is beïnvloed (retrograde ejaculatie). Dat risico werd bijna nihil geacht maar heeft zich toch voor gedaan. Daartegenover staat dan de initiële klachten (zeer slecht kunnen urineren) ver bovenverwachting zijn verbeterd, zelfs beter dan ik ook ooit in mijn leven kon.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Naderi, N.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.