Naar de navigatie Naar de inhoud

Uroloog Schrier, B.Ph.

Uroloog

8
.8
Er zijn 15 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Schrier, B.Ph., Ziekenhuis Jeroen Bosch Ziekenhuis - 's-Hertogenbosch op 17 maart 2022

E-mailadres

Luisteren

1

Uitleg

2

Deskundigheid

1

Voor- en nadelen

2

Samen beslissen

1

Samenwerking

1

Behandeling

1

Specialisme

Urologie

Toelichting

Aangiezien hij een van de beste Uroloog van Nederalnd is geprezen wou ik graag dat ik door hem werd geopereerd en telkens moets ik mijn afspraak verzetten want hij was er niet. Ik heb zelfs 3 keer de afspraak verzet en uiteindelijk kreeg ik een operatieafspraak op zijn naam maar ik werd niet door hem geopereerd maar hij liet een stagie chrirurg doe. Ik ben helemaal kapot van en nu nog steeds. Niet dat die andere niet kon maar ik weet niet eens hoe de operatie is gegaan want ik heb dr. Schrier nooit meer gezien en gesproken. Ik zit steeds met dat woede gevoel, waarom.? Ik heb het ook gevraagd en ze zeggen ja dat weten we nooit wie tijd heeft op dat moment. Daarom de score 1.

Reactie van/namens Uroloog Schrier, B.Ph. - 's-Hertogenbosch

De afgelopen maanden is het in de zorg bijzonder druk geweest door de Corona pandemie. Hierdoor waren operaties moeizaam te plannen en werden spreekuren regelmatig verzet. Dat is natuurlijk bijzonder vervelend voor een ieder. Gelukkig hebben de meeste oncologische patienten hierdoor geen vertraging opgelopen. Het Jeroen Bosch ziekenhuis is een opleidingsziekenhuis waar ook urologen worden opgeleid. Aan het einde van hun opleiding kunnen zij zelfstandig relatief eenvoudige operaties doen. Als dit zo gepland wordt behoort dat met de patient ruim voor de operatie besproken te worden. Het verloop van de operatie en de nazorg hoort dan door de operateur, hier de uroloog in opleiding, ook besproken te worden. Uit uw toelichting kan ik niet opmaken hoe dit is gegaan. Daar ik verantwoordelijk ben en ook voel, nodig ik u graag uit voor een persoonlijk gesprek. U kunt contact opnemen met de poli van de urologie voor het maken van een afspraak. Desgewenst kun u ook contact opnemen met de klachtenfunctionaris van het Jeroen Bosch ziekenhuis.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Schrier, B.Ph.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.